Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRIKOLKA вo odlicna sostojba

3 999 EUR

Shitet nga: Todor 29 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Rimorkio
Prodavam prikolka za transport na 2 vozila.
Vo odlicna sostojba,redovno odrzuvana,obnoveno kocenje i signalizacija.
Leaflet
Në fillim