Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ifor Williams CT177 -12 Proff prikolka

5 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia 01 Pri 17:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
070450348
Leaflet
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
R-Line 7,5x17 ET45 5x112 Audi VW 549 ЕУР
VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09 8 250 ЕУР
Gumi  235/35-19 65 ЕУР
Band 8,5x19 i 9,5x19 ET35 5x112 Mercedes Audi VW 1 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Pajisje
Rimorkio
Se prodava prikolka od 3,5 ton mnogu dobra prikolka proffesionalna so sve sto treba! Za poveke info vo 070450348

Shitet kolic per bartjen e makinave ne gjendje shum perfekte poashtu nji mjet proffesional ne kategorin e ktyne! Per me shum info ne tel! 070450348
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
070450348
Leaflet
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09 8 250 ЕУР
Gumi  235/35-19 65 ЕУР
Band 8,5x19 i 9,5x19 ET35 5x112 Mercedes Audi VW 1 500 ЕУР
Gumi 225/45-17 Spector 60 ЕУР
Në fillim