Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TAPACIRANJE PLAFONI-TAVANI NA AVTOMOBILI

45 EUR

Shitet nga: MIROSLAV 24 Shk 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PROFESIONALNO TAPACIRANJE NA AVTOMOBILSKI TAVANI NA KOI STO IM E ODLEPENO FABRICKOTO PLATNO.
CENATA E PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD KOLATA
STAROTO PLATNO SE VADI I SE STAVA NOVO PLATNO SO GARANCIJA ZA MONTAZA
-SEDAN 45 EUR
-HECHBEK 45 EUR
-KARAVAN 50 EUR
-SHARAN/GALAXY 60 EUR
MIROSLAV
077707606
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione