Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X5 krovni nosaci

230 EUR

Shitet nga: BMW 22 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam orginalni krovni nosaci za BMW X5 E70 model od 2007-2013. Krovnite nosaci se ekstra socuvani.
Leaflet
Në fillim