Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KLIMA FOLII 100 % UV indeks

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CARBON TUNING SERVICE 13 Qer 22:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CARBON TUNING SERVICE
ZATEMNUVANJE NA STAKLA KLIMA FOLII 0 ЕУР
ZATEMNUVANJE NA AVTO STAKLA SO UV ZASTITA 100 % 0 ЕУР
ZATEMNUVANJE NA  FAROVI I STOPOVI 0 ЕУР
KLIMA FOLII 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
profesionalno zatemnuvanje na vasiot avtomobil. zakazuvanje i termin na tel. 075-244-662
CARBON TUNING SERVICE
profi montaza na carbon-3d-PVC folija za dekoracija na vozila.Mnoguslojna{130 mikroni}so opticka struktura na carbon vo 5 boi so stabilni dimenzii i cvrsta povrsina.Solvetno trajno poliakrilno lepilo ovozmozuva razmestuvanje za vreme na montaza.Specijalna folija za oblozuvanje na predni farovi na koli i zadni stopovi, otporna na nadvoresni vlijanija i udari.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Sava Kovacevic br.26. Tregoje në hartë
075244662
CARBON TUNING SERVICE
075244662
Leaflet
CARBON TUNING SERVICE
TONIRANJE NA ZADNI STOPOVI SO FOLIJA 0 ЕУР
ZATEMNUVANJE NA  FAROVI I STOPOVI 0 ЕУР
ZATEMNUVANJE SO KLIMA FOLII 100 UV.INDEKS 0 ЕУР
KLIMA FOLII 3 000 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione