Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Patosnici originalni po tip na vozilo PETEX

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto lux tuning 23 Qer 13:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
AUTOLUX vi nudi originalni patosnici za site tipovi na vozila:
PETEX Made in Germany
REZAW-PLAST made in Poland
Gledring Made in Slovenia
Oriiginalni patosnici po tip na vozila platneni ili gumeni so 3 dezena i toa crna siva i kremava boja
Auto lux tuning
0038978290678
Leaflet
Në fillim