Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Autometer merac za pritisok na maslo

80 EUR

Shitet nga: Горан 16 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Autometer, мерач за притисок на масло
Autometer, Pro-Comp серија, механички мерач за притисок на масло, исполнет со силиконска течност заради апсорбирање на вибрации и точно прикажување на моменталниот притисок, во комплет со инокс црево за истиот со должина од 120 см
Горан
075 55 94 55
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione