Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 25 Dhj 15:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Pajisje
Të tjera
PROIZVEDUVA FENIKO2000 BOGDANCI
KUPUVATE DIREKTNO OD PROIZVODITELOT
CENITE SE OD PRVA RAKA
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Каменот бб Tregoje në hartë
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 , 078/263044
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione