Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASINA ZA CEPENJE I SECENJE DRVA

10 000 EUR

Shitet nga: TRAJCE 14 Pri 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Pajisje
Të tjera
SE PRODAVA NOVA MASINA(koristena samo 2 meseci ) ZA SECENJE I CEPENJE NA OGREVNI DRVA STO E POGODNA DA VNESITE NOVITET VO VASETO MESTO NA ZIVEENJE POTOCNO POGODNA ZA PLAC ZA DRVA ZARABOTUVACKA 100 %
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione