Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Logo za na hauba W202 W204 W221 W208 W2

1 800 MKD

Shitet nga: Dime 10 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Logo za na hauba za mercedes, novo nekoristeno.
Dijametar na krug 4.4 cm
Leaflet
Në fillim