Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Turbo Servis novi turbini i reparacija

0 EUR

Shitet nga: Ivan 14 Tet 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Turbo servis vrsi prodazba na povekje modeli na turbini od razno proizvotstvo so najpovolni ceni vo drzavata
*Turbo servis raspolaga so dijagnosticiranje na defektot na turbinata i popravanje na istiot so najsivremeni masini i specijalizirani majstori
*Turbo servis vrsi montaza i demontaza na turbinite so kompleto procistuvanje na celiot sistem za normalno funkcioniranje na turbo polnacot
*Turbo Servis raspolaga so Melett turbini so Anglisko proizvotstvo so vrven kvalitet i najpovolna cena pristapna za sekoj
*Raspolagame so Kode turbini so Polsko prizovotstvo isto taka vrven kvalitet i prifatliva cena za sekogo
*Rotomaster Spansko proizvotstvo vrven kvalitet isto prifatliva cena za sekogo
*Isto taka Turbo Servis raspolaga i so repariranje na sekoja turbina so setovi za reparacija od gore navedenite Melett,Kode,Rotomaster proizvoditeli vo zavisnost od toa sto vie kje se odlucite
*Repariranjeto sodrzi promena na site osteteni delovi od turbinata ,i so samoto repariranje 90% e nova turbinata ,vo samoto toa e vkluceno i balansiranjeto na turbinata
*Isto taka gi imame i stie ostanati potrebni delovi za turbinite
****Sekoja turbina ili sekoe rapariranje ima svoja garancija od 6 meseci do 2 godini vo zavisnosto od vie samite sto kje si se odlucite
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione