Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BUFERI

0 MKD

Shitet nga: Stevko Jakimov 23 Dhj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
АУТОБУФЕР-

НАЈДОБРОТО МЕСТО ЗА ВАШИТЕ ВОЗИЛА!!!

Изработуваме : ВИЛУШКИ, ГУМИЦИ, ЈАБУЧИЦИ ЗА ПРЕДНИЦА, КОМПЛЕТНИ ВИЛУШКИ ОД ПРЕДНИЦИ И ЧАУРИ ЗА ЗАДЕН ТРАП.... КАРДАНСКИ ГУМИ СО И БЕЗ ЛАГЕРИ И СЕ ШТО СЕ ОДНЕСУВА ОКОЛУ ИЗРАБОТКА НА ГУМЕНИ ДЕЛОВИ И ЈАБУЧИЦИ !!!

РЕПАРИРАЊЕ НА ЈАБУЧИЦИ КАЈ НАС- НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ!!
ВЕ ОЧЕКУВАМЕ!
Stevko Jakimov
070751712
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione