Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vnatresno i nadvoresno poliranje farovi

0 MKD

Shitet nga: Bojan 28 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
- Внатрешно и надворешно полирање на фарови
- Чистење на внатрешни фарови
- Електрика во фарови ( секаков вид на електрични проблеми )
- Промена на лупи за фарови ( изгорени, матирани и оштетени )

Работно време : Пон - Петок 09:00 - 18:00
Сабота : 07:00 - 15:00 часот.
Контакт : 072 599 184
FB : https://www.facebook.com/cleaningpolishmk/
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione