Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monbat Akumulatori 230A

9 800 MKD

Shitet nga: marjan mac 24 Dhj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Se prodavaat novi akumulatori Prima(Monbat),garancija i servis 18 meseci
marjan mac
078-336-376
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione