Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Predna resetka Renault Megane

1 500 MKD

Shitet nga: Veronika 21 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Бидејќи ми беше украдена десната решетка, ги купив двете. Приметив доста коли на кои им недостасува овој ден. Се продава левата предна решетка.
Veronika
077532842
Në fillim