Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIAT DUCATO -07

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Лукена Автоделови ДОО 30 Korr 16:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
FIAT DUCATO година на производство 2007, мотор 2.3 jtd, 88kw, Iveco мотор.
Лукена Автоделови ДОО
Друштвото Лукена-Автоделови ДОО Скопје е ново на македонскиот пазар,но групацијата Lukena-Auto постои и работи повеќе од десет години на пазарите во бивша Југославија. Во Лукена-Автоделови се трудиме на потрошувачите да им понудиме максимален избор на производи по најповолни цени, максимално добра услуга, максимално задоволство при купувањето и да ја имаме нивната максимална доверба.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
15 Korpus, br.2, Magacin 3 Tregoje në hartë
078217927 075387343
http://www.lukena.com.mk/
Лукена Автоделови ДОО
078217927 075387343
Лукена Автоделови ДОО
Komercijalist za reon Tetovo Gostivar 0 МКД
Озонизатор озон генератор 0 МКД
Masina za promena na maslo vo avtomatski menuvac 700 ЕУР
Klima Stanica Brain Bee 8500 plus 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione