Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PAKELO motorno maslo

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 16 Maj 13:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
DOLEN STROJ ZA GRADEZNI MASHINI 0 ЕУР
Gumeni gasenici rolni lanci 0 ЕУР
ZABI  ADAPTERI OSIGURACI ZA GRADEZNI MASINI 0 МКД
JCB 4CX -2008 GOD 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
Site vidovi na masla od programata na Pakelo sega se dostapni na Makedonskiot pazar. Najvisok mozen kvalitet. Legendarern Italijanski brend. Oficijalen partner na Ferrari racing timot. Zaedno so Ferrari sampion na WEC sampionatot.
Posetetene vo nasata porodavnica vo ind.zona Vizbegovo ili kontaktirajtene na nasiot telefon
02/2 600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
02 2600232
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
JCB 8055 rts 2013god 33 000 ЕУР
REZERVOAR ZA NAFTA 0 МКД
Gradezni masini 0 МКД
PNEVMATISKI PRSKALKI POD PRITISOK 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione