Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AVTODIJAGNOSTIKA DELPHI PRO BLUETOOTH

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Razno 10 Pri 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
DELPHI PRO BLUETOOTH, NAJNOVIOT UNIVERZALEN URED ZA AVTODIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH KONEKCIJA !!

Работи со сите модели на возила, џипови, комбиња, камиони, автобуси.

Најефтини уреди за автодијагностика за сите типови на возила, контакт 070 598-026

Samsung, Sony, Nokia, HTC, Toshiba, Neo, LG, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Скопје Tregoje në hartë
070598026
Razno
Avtodijagnostika BMW INPA K+DCAN 0 MKD
VAG TACHO USB 3.01 ZA OPEL IMMO VW Audi Seat 0 MKD
Avtodijagnostika Ford VCM Autodijagnostika 0 MKD
Avtodijagnostika LEXIA3 za Citroen i Peugeot 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione