Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AVTODIJAGNOSTIKA DELPHI PRO BLUETOOTH

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Razno 13 Mar 13:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Razno
OBD konektori Avtodijagnostika uredi 0 МКД
Avtodijagnostika Fiat Ecu Scan 0 МКД
Klucevi VW SKODA AUDI OPEL PEUGEOT CITROEN BMW 300 МКД
OPEL OP-COM ured za avtodijagnostika 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Pajisje
Të tjera
DELPHI PRO BLUETOOTH, NAJNOVIOT UNIVERZALEN URED ZA AVTODIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH KONEKCIJA !!

Работи со сите модели на возила, џипови, комбиња, камиони, автобуси.

Најефтини професионални уреди за автодијагностика за сите типови на возила, контакт 070 598-026

Достава по брза пошта низ цела Македонија.Samsung, Sony, Nokia, HTC, Toshiba, Neo, LG, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW. Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon, MAN, Scania, Volvo, Daf, Benz, Iveco, laptop, kompjuter,
Razno
Уреди за автодијагностика на возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Скопје Tregoje në hartë
070598026
Razno
Avtodijagnostika ZED BULL mini KEY tool Avto 0 МКД
VAG VCDS 19.6 ROSS TECH VW Audi Seat Skoda 0 МКД
Laptop za dijagnostika na VW Seat Skoda Audi 0 МКД
Avtodijagnostika FGTech Galletto 4 Master 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione