Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Otkupuvam vozdusni turbini

50 EUR

Shitet nga: Mirko 27 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Pajisje
Të tjera
Otkupuvam vozdusni turbini.
Leaflet
Në fillim