Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Claas Dominator 85

11 000 EUR

Shitet nga: Stojance 18 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Claas dominator 85 so oprema za zito i oriz ima gumi i gusenici so nego, vo extra sostojba. Motor mercedes 130ks
Stojance
078404834
Në fillim