Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 21 Jan 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2008 GOD NAVI, XENON !!! 9 000 ЕУР
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
NOVI GUMI PERFEKNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKI !
TEL:070272066
075272066 ANE
Dragan Dooel
Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift 3 100 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS 2007 GOD !!! 3 000 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione