Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kombajn ZMAJ 133 i aparat za varanje

Shitet nga: Naser 20 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kombajn zmaj 133 vo odlicna sostojba pred 2 godini napraven remunt moze zamena so kola,traktor
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim