Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva kombajna 132 i 131

Shitet nga: Ivan 03 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam dva kombajna 132 i 131 .Kombajnite se vo ispravna sostojba i na dvata sme prvi sopstvenici .I dvata se kupeni na novo.Imame i adapter za soncogled.
Leaflet
Në fillim