Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kombajn 133 bunkeras

3 000 EUR

Shitet nga: Snezana 05 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
kombajnata e ispravna pali vozi
Snezana
071266325
Leaflet
Në fillim