Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

John Deere 940

Shitet nga: Toni 28 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava kombajna John Deere 940 i baliracka Class Markant 50.Cena po dogovor!
Leaflet
Në fillim