Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZMAJ 135

Shitet nga: Тони 20 Qer 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Комбајнот е во одлична состојба
Направени се сите подготовки за претстојната жетва
Тони
070548649
Leaflet
Në fillim