Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motokultivator IMT 509 so priklucni masini

430 EUR

Shitet nga: Ѓоко Биљарски 23 Dhj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Се продаваат приклучни машини за мотокултиватор култиватор имт 509 (плуг , фреза , прикулица , гуми , бандаши , трапачка , и други делови)

Повеќе информации: 078-474-346
Ѓоко Биљарски
077852060
Leaflet
Në fillim