Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prikolica

115 EUR

Shitet nga: Risto 20 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам приколица / prikolica за мотокултиватор со носивост до 1.000 кг за цена од 7000 денари.

контакт тел. 078 373 878
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione