Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prikolka za traktor

1 600 EUR

1 800 EUR

3 420 MKD / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Ertan 04 Qer 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 420 MKD / muaj

From
Advertiser
Komuna
Rostushë, Gostivar
Makina
Makina lidhëse
Prodavam prikolka za traktor so vazdusno i hidrulicno kocenje i kipajne
Leaflet
Në fillim