Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 21 Jan 12:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli 3 999 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 ЕУР
VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008 4 700 ЕУР
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
FREZITE SE GANC NOVI NE RABOTENI.
UVEZENI OD ITALIA
MALA:2.5M
GOLEMA:3.0M
TEL:070272066. 075272066 ANE
Dragan Dooel
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 ЕУР
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007 2 950 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione