Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi za traktorska prikolica 7.50-16 so bandshi

12 000 MKD

Shitet nga: tonipostolov 04 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Se prodavaat 2 gumi za traktorska prikolica 7.50-16 so bandashi, cena 12 000 denara! Cenata ne e fiksna postoi moznost za dogovor! Moznos za prakanje niz cela drzava! Info samo na telefon! Toni
tonipostolov
070327671
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione