Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi za traktorska prikolica 7.50-16

12 000 MKD

Shitet nga: Toni 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Se prodavaat dve gumi za traktorska prikolica 7.50-16 zaedno so bandasi. Cenata ne e fiksna, postoi moznost za dogovor!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione