Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

REDOSEALKA AZZURRA 500

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 21 Jan 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 EUR
VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008 4 700 EUR
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 EUR
Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007 2 950 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
UVEZENA OD ITALIJA
TEL:070272066. 075272066
Dragan Dooel
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 EUR
Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport 3 400 EUR
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 EUR
VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008 4 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione