Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agromehanika agtomizer prskalka ovlasten distribut

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agro Servis 06 Mar 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servis

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата резервна опрема за нив
Агро-Сервис 2000 е овластен дистрибутер и сервисер на Словенската фирма Агромеханика-Крањ Располага со резервни делови и сервис за опрема од други производители

На лагер преку 80 Секакви атомизери и прскалки На Агромеханика КРАЊ со 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
https://www.facebook.com/agromehanika.kranj
Agro Servis
NAJ EFTINA Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii Od 2011 Godina firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
industriska 13 Tregoje në hartë
043-371-015, 075-416-455
Agro Servis
Agromehanika agtomizer prskalka ovlasten distribut 0 МКД
Agromehanika agtomizer prskalka ovlasten distribut 0 МКД
Atomizer 1000 L Agromehanika 0 ЕУР
Gen.uvoz za Mk Tovarna prikolka TPV NOVO! 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione