Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Freza 2,5m

899 EUR

1 100 EUR

Shitet nga: Stojan 07 Jan 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Фрезата е во исправна состојба со ширина од 2,5 метри. Погодна е за трактори над 60 кс.
Вреди да се види. А можи и замена за кримлер со доплата
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione