Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kiper Beogradska 3 tonska

1 300 EUR

Shitet nga: engin 04 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
se prodava kiper beogradska 3 tonska novi gumi vo ispravna sostoyba vredi dase vidi
Leaflet
Në fillim