Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZEMJODELSKA MEHANIZACIJA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE 04 Shk 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, лозарски плугови 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, лозарски плугови 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
02 2549 837, 070 306078
MZT OPREMA ZA VOZILA AD SKOPJE
02 2549 837, 070 306078
Në fillim