Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZEMJODELSKA PRIKLUCNA MEHANIZACIJA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МЗТ ОПРЕМА ЗА ВОЗИЛА АД СКОПЈЕ 13 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Произведуваме машина за меѓуредно копање, сетвоспремачи, машина за положување најлон за јагоди, плуг дво бразден, лозарски плугови 3ро, 4ро, 5то, 7мо, 9то браздни, резервна приклучна механизација за трактори и мотокултиватори.
МЗТ ОПРЕМА ЗА ВОЗИЛА АД СКОПЈЕ
02 2549 837 , 070 306078
Leaflet
Në fillim