Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baliracka vo odlicna sostojba

1 700 EUR

Shitet nga: Safet 28 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava baliraca B344 mashinata e vo odlicna sostojba za rabota mozhe da se proba.
Shitet prez Panonija B344 ne gjendje te shkelqyeshme per pun mundet edhe te provohet.

S. Odri Tearce
Safet
Leaflet
Në fillim