Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOLEM IZBOR NA SETVOSPREMAC - KRIMLER

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 09 Mar 09:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Vinicë
ГОЛЕМ АСОРТИМАН НА СЕТВОСПРЕМАЧИ!!

АГРОВИН ДОО од Виница произведува и нуди голем асортиман на сетвоспремачи:

1. Сетвоспремачи со 1 ротор со работна зафатнина од 1.8м и 2.2м;

2. Сетвоспремачи со 2 ежа со работна зафатнина од 1.9м и 2.2м;

3. Сетвоспремач со работна зафатнина од 1.7м кој може да се користи и како култиватор за меѓуредна обработка:
- Култиватор за меѓуредна обработка со 9 Ѕ-опруги е 12000 денари;
- Сетвоспремач со 15 Ѕ-опруги е 15000 денари.

Сите сетвоспремачи имаат опција за монтажа на појачувачи на Ѕ-опруги.

Обезбеден бесплатен транспорт на Ваша адреса.

За подетални информации контактирајте не на телефоните:

033/362-234, 075/416-776, 075/388-899, 078/416-779

или во нашиот продажен салон на ул. Илинденска бб, Виница.

https://www.facebook.com/ArmaTracMakedonija

https://www.facebook.com/AgrovinVinica
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска ББ Tregoje në hartë
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione