Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MOTOKULTIVATOR 1G-80

Shitet nga: agrotehnika istok 28 Nën 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ...
ПОЧИТУВАНИ
НАШЕТО МОТО Е НАЈДОБРИ ЦЕНИ ЗА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ,,КОНКУРЕНТИТЕ НЕ СЛЕДАТ СО ЗАДОЦНУВАЊЕ
-МОТОКУЛТИВАТОРОТ Мотокултиватор G80-110 Е СО 4- ТАКТЕН МОТОР И РАБОТИ НА ЧИСТ БЕЗОЛОВЕН БЕНЗИН
-МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 7 КОЊСКИ СИЛИ.
-ТЕЖИНА НА МОТОКУЛТИВАТОРОТ 85 КГ
-БРЗИИ 2 ПРЕДНИ И 1 НАЗАД (РИКВЕРЦ)
-СТАРТИРАЊЕ -РАЧЕН СТАРТ
-ДЛАБОЧИНА НА ФРЕЗАЊЕ 0Д120мм до 300мм
-ШИРИНА НА ФРЕЗАЊЕ 1 МЕТАР СО МОЖНОСТ ЗА НАМАЛУВАЊЕ NA ФРЕЗИТЕ.
--УЉЈЕН ВОЗДУШЕН ФИЛТЕР
-РАЗМЕР НА ГУМИТЕ 4X8 СО ДОБРА ПРЕГЛЕДНОСТ.
-ПОТРОШУВАЧКА НА ГОРИВО 400 ДО 600мл НА ЧАС
-РЕЗЕРВОАР ОД 6 ЛИТРИ
-ЖЕЛЕЗЕН РЕДУКТОР НЕ АЛУМИНСКИ ЗА ПОГОЛЕМА ИЗДРЖЛИВОСТ ОД УДАР ВО ПОЧВАТА.
-КОВАНИ НОЖЕВИ ЗА ФРЕЗИТЕ
-СО МОТОКУЛТИВАТОРОТ СЛЕДУВА ФРЕЗИ ,ГУМИ ЗА ТРАНСПОРТ,ЗАШТИТНИ КАПАЦИ,РЕГУЛАТОР ЗА ДЛАБОЧИНА ,И БРАЗДИЛНИК ,МОТОКУЛТИВАТОРОТ МОЖЕ ДА ГО ДОБИЕТЕ И НА РАТИ БЕЗ КАМАТА БЕЗ ЖИРАНТИ ЗА ПОВЕКЕ ИНФОРМАЦИ НА ТЕЛ.071367690,077823092,078368728 И НА
Facebook Agrotehnika ISTOK
agrotehnika istok
071367690
Leaflet
Në fillim