Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motokultivator uvezen od Svajcarija

Shitet nga: Sedat 27 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Moto kultivator uvezen od svajcarija vo ispravna sostojba so nea sleduva samo kosackata ostanati priklucoci nema.
moto kultivatorot ne e raboten samo donesen e od CH i ne e raboten kako so gledate


Телефон 071752667
Sedat
Leaflet
Në fillim