Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motokultivator NP- 75

1 EUR

Shitet nga: Rade 30 Korr 03:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava motokultivator NP - 75 vo odlicna sostojba komplet so prikolka, freza itn... cena po dogovor

Tel 078/688-867
Rade
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione