Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DASKI STICI ZA PLUGOVI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 30 Sht 09:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
daski/ stici za beogradski i leskovacki plugovi
daski se celicni, od srpsko proizvodstvo. Kvaliteni i so originalna forma,masinski skroeni (ne so oksigen kako sto nudat drugi), debelina 8,5mm, poglednete gi slikite.
Drugi tipovi na daski- po naracka

Prakame po Kargo.


Termini za prebaruvanje: parce za stica, ulozak, Daski, Stici, stica, Daska, ralnik, ralnici, plug, plugovi, beogradski, celicni, lemezi, emisi, emesi, palicnik, palicnici, umovi, perka za stica, prevrtuvac, parce za daska, perce, deflektor, raonik, raonici, leskovacki,
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Tregoje në hartë
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione