Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVI ZA KOSACKI GASPARDO SUPERIOR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 20 Qer 13:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Kosi /rezni letvi/ i drugi delovi za italijanski kosacki Gaspardo, Superior i drugi. Glavite i duplite prsti se italijanski- kako na slikite, nozevite - avstriski.

termini za prebaruvanje: kosa, kosi, kosacki, rezna, rezni, letva, letvi, dupli prst, noz, nozevi, nozove, Gaspardo, Superior, italijanski;
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Tregoje në hartë
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021 075294680
Në fillim