Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rezervni delovi

0 MKD

Shitet nga: Goce 17 Nën 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
1. Kardani edniot e orginal od baliracka od italija drugiot ne e upotrebuvan 1-2500,
2-9000 den
2. Dizalica za baliracka ili prikolka 1000 den
3. Diskovi kveverland plug 95% novi 12000 d
4. Trkalo za plug 2500 den
5. Krstac za imt bez kuka 1500 den
6. Polugi 1-1500, 2-2000 den
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione