Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pumpa so visok kapacitet

Shitet nga: Dragi Mitkovski 10 Shk 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pumpata e so visok kapacitet , za navodnuvanje i drugi poterbi.
So pumpata odi i rezervno novo rabotno kolo.
cena po dogovor.
Dragi Mitkovski
070/533-441
Leaflet
Në fillim