Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Vitlo prikolica itno

3 200 EUR

Shitet nga: dalibor 31 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
DON FEI
Traktor ursus vo ispravna sostojba plus rezervni delovi za nego bos pumpa ,pologi i dve kuki i nekoj drugi 3200 eu.
Vitlo taifun 4 tonsko meneni lameli zupcanik i saila nova 80 metra cana 650 eu.
Prikolica pravenaza drva 600eu
dalibor
078454552
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione