Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjodelski masini

4 000 EUR

Shitet nga: Zlate Stojcevski 08 Jan 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
DON FEI
Се продава трактор DONG-FENG 404 во исправна состојба. Може да се јавите во секое време на тел:075-202-496 и 070-242-993. Цена по договор.
Zlate Stojcevski
075202496
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione